Wirmec

WŁOCHY | www.wirmec.com

Wirmec to prężnie rozwijająca się firma, z zespołem inżynierów konstruktorów posiadających doświadczenie zdobyte podczas pracy dla najbardziej znanych marek producentów maszyn i urządzeń do produkcji wiązek. Komponenty użyte w budowie maszyn Wirmec w dużym stopniu również pochodzą od tych samych renomowanych poddostawców. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Wirmec wdrożył wiele projektów maszyn i urządzeń.

Należy szczególnie przyjrzeć się ofercie na automaty produkcyjne, które posiadają bardzo duże możliwości rozbudowy oraz jedną z najszerszych na rynku palet wykonywanych procesów przy bardzo korzystnym współczynniku cena/możliwości. Kolejną ważną pozycją w ofercie Wirmec stanowi elektroniczny Stripper Crimper WSC20, który wyróżnia się możliwością szybkich przezbrojeń oraz obróbki przewodów wewnętrznych kabla przy zdjętej oponie na długości zaledwie 20mm. Dzięki współpracy z Wirmec posiadamy w ofercie zaawansowane technicznie i atrakcyjne cenowo aplikatory standardowe i specjalne (np. typu Splice czy Ferulles), oraz urządzenia pomiarowe takie jak zrywarka W100 i laboratorium mikrograficzne W200.

 

Zobacz więcej:

Automaty
Aplikatory
Prasy Stanowiskowe
Badanie zacisku

Kodera

Japonia | http://www.kodera.co.jp/english

Producent zaawansowanych technicznie pełnych automatów do produkcji wiązek kablowych oraz automatów tnąco-odizolowujących. Maszyny tego producenta charakteryzuje wysoka wydajność i niezawodność, a dzięki ich kompaktowej konstrukcji, mała powierzchnia zabudowy. Zbudowane są w oparciu o komponenty najwyższej jakości. Producent udziela dożywotniej gwarancji na elektroniczne płyty sterujące.

 

Zobacz więcej:

Automaty produkcyjne
Maszyny tnąco-odizolowujące
Akcesoria [podajniki – odbieraki]

Filmy

WIRMEC AM500 Vantage: Wersja ze stacją cynowania i nakładarką uszczelek.