Wirmec

WŁOCHY | www.wirmec.com

Wirmec to prężnie rozwijająca się firma, z zespołem inżynierów konstruktorów posiadających doświadczenie zdobyte podczas pracy dla najbardziej znanych marek producentów maszyn i urządzeń do produkcji wiązek. Komponenty użyte w budowie maszyn Wirmec w dużym stopniu również pochodzą od tych samych renomowanych poddostawców. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Wirmec wdrożył wiele projektów maszyn i urządzeń.

Należy szczególnie przyjrzeć się ofercie na automaty produkcyjne, które posiadają bardzo duże możliwości rozbudowy oraz jedną z najszerszych na rynku palet wykonywanych procesów przy bardzo korzystnym współczynniku cena/możliwości. Kolejną ważną pozycją w ofercie Wirmec stanowi elektroniczny Stripper Crimper WSC20, który wyróżnia się możliwością szybkich przezbrojeń oraz obróbki przewodów wewnętrznych kabla przy zdjętej oponie na długości zaledwie 20mm. Dzięki współpracy z Wirmec posiadamy w ofercie zaawansowane technicznie i atrakcyjne cenowo aplikatory standardowe i specjalne (np. typu Splice czy Ferulles), oraz urządzenia pomiarowe takie jak zrywarka W100 i laboratorium mikrograficzne W200.

 

Zobacz więcej:

Automaty
Aplikatory
Prasy Stanowiskowe
Badanie zacisku

GLW

Niemcy | www.glw.de

Niemiecki producent tulejek izolowanych oraz nowoczesnych kompaktowych maszyn do obróbki przewodów. W ofercie posiada ergonomiczne maszyny do cięcia, urządzenie odizolowujące, uniwersalną praskę elektryczną z wymiennymi szczękami, strippery-crimpery do końcówek izolowanych podawanych „w taśmie” i „luzem”.

 

Zobacz więcej:

Odizolowywanie
Zaciskanie i odizolowywanie
Cięcie do 10mm2 / fi max 8mm

AUTOSPLICE

USA/Niemcy | www.autosplice.com/spliceband

Dostawca pras splice m.in. do połączeń on-line wire-wire [w zakresie do 10mm2], wire-pcb, wire to component, component to component, wire to motor, wire to flex circuit.

Flagowy model prasy ACS2000 zastosujemy gdy:

– potrzebujemy połączenia gazoszczelnego

– istnieje ryzyko powstawania zimnego lutu

– połączenie musi być odporne na korozję

– jest bardzo mało miejsca

– połączenie musi być odporne na wstrząsy i wibracje

– łączony materiał nie może ulec przegrzaniu

– łączony materiał trudno się lutuje

– wymagana jest mała rezystancja połączenia

– brak sztywności połączenia

– połączenie lutowane jest zbyt pracochłonne

Fenner Precision

USA | www.fennerprecision.com

Jest wyspecjalizowanym amerykańskim dostawcą pasków zębatych służących do podawania przewodów w automatach produkcyjnych Komax i Schleuniger. Jako dostawca możemy zapewnić identyczną jakość pasków oraz ich zapasy magazynowe w dużo bardziej konkurencyjnych cenach, niż lokalni dystrybutorzy w/w producentów maszyn.

Ricardo & Barbosa

Portugalia / Meksyk | www.ricardo-barbosa.com

Jest portugalskim dostawcą technologicznych części zamiennych do różnych gałęzi przemysłu [np. lotniczego, automotive, petrochemicznego, elektronicznego, energetycznego, medycznego]. W szerokim asortymencie dla przemysłu wiązkarskiego posiada aplikatory, ekstraktory końcówek, zamienniki sonotrod dla zgrzewarek Shunk, zamienniki noży do automatów produkcyjnych wielu marek. Ricardo & Barbosa jest homologowanym dostawcą takich koncernów jak Yazaki, Airbus, Lear, Delphi, Tyco, Texas Instruments, Bosch itd. Najwyższe standardy jakości łączy z wysokoefektywnymi technologiami, w efekcie uzyskując znakomitą relację cena/jakość dla swoich produktów.

 

Zobacz więcej:

Zamienniki sonotrody Schunk
Ekstraktory końcówek
Noże do automatów

Gerhard Rometsch

Niemcy | www.rometsch-online.de

Producent szerokiego asortymentu urządzeń, półautomatów i automatów do cięcia i odizolowywania przewodów wielożyłowych oraz o większych niż standardowo [np. dla branży AGD] przekrojach przewodów.

 

Zobacz więcej:

Urządzenia ręczne do zrzucania zewnętrznej izolacji  o średnicy do 30mm
Pneumatyczne urządzenia tnące do przewodów o średnicy do 45mm
Pół-automaty do zrzucania opon o średnicy do 50mm
Automaty tnące do materiałów o średnicy do 40mm
Automaty tnąco-odizolowujące o średnicy materiału do 20mm
Urządzenia do zwijania i rozwijania

Kodera

Japonia | http://www.kodera.co.jp/english

Producent zaawansowanych technicznie pełnych automatów do produkcji wiązek kablowych oraz automatów tnąco-odizolowujących. Maszyny tego producenta charakteryzuje wysoka wydajność i niezawodność, a dzięki ich kompaktowej konstrukcji, mała powierzchnia zabudowy. Zbudowane są w oparciu o komponenty najwyższej jakości. Producent udziela dożywotniej gwarancji na elektroniczne płyty sterujące.

 

Zobacz więcej:

Automaty produkcyjne
Maszyny tnąco-odizolowujące
Akcesoria [podajniki – odbieraki]